Розклад занять на 2022-2023 навчальний рік

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

на 2021–2022 навчальний рік

День тижня

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

№ пари

2

3

4

 

5

2

3

4

 

5

2

3

4

 

5

2

3

4

 

5

2

3

4

5

3

4

 

5

Час пари

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

16.05-17.40

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

16.05-17.40

 

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

16.05-17.40

 

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

16.05-17.40

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

16.05-17.40

12.35-13.55

14.20-15.50

16.05-17.40

Викладачі (види спорту)

Безкоровайний Д. О. (армрестлінг)

 

 

2 к. Teams

2 к. Teams

 

 

 

 

 

2 к. Teams

2 к. Teams

1 к. Teams

 

 

 

 

 

2 к. Teams

1 к. Teams

2 к. Teams

     

Борисенко Н. В. (аеробіка)

 

 

 

 

 

Аеробіка 2 к. Teams

Аеробіка

1 к. Teams

 

 

 

 

 

 

Аеробіка 1 к. Teams

Аеробіка 2 к. Teams

 

 

 

 

 

Аеробіка 2 к. Teams

 

 

Горошко Н.І.

Зала гурт. № 6 (н/теніс)

 

 

 

 

 

 

Н/Т

1 к.

Teams

 

 

 

 

 

Н/Т

1 к.

Teams

 

 

Н/Т

2 к.

Teams

 

Н/Т

2 к.

Teams

 

Н/Т

2 к.

Teams

 

 

 

 

 

 

 

Звягинцева І. М. (пауерліфтинг)

 

 

 

   

Пауерліфтинг

2 к. Teams

Пауерліфтинг

2 к. Teams

 

Пауерліфтинг

1 к. Teams

 

 

Пауерліфтинг

2 к. Teams

 

Пауерліфтинг

1 к. Teams

   

Пауерліфтинг

2 к. Teams

 

Пауерліфтинг

1 к. Teams

 

 

 

       

Клюка А.М. (волейбол)

   

 

     

Волейбол 2 к. Teams

 

Волейбол 1 к. Teams

 

 

 Волейбол 1 к. Teams

 

 

 

Волейбол 2 к. Teams

 

Волейбол 2 к. Teams

     

 

     

Кравчук Є.В. (баскетбол)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баскетбол

2 к. Teams

 

Баскетбол

1 к. Teams

   

Баскетбол

2 к. Teams

 

Баскетбол

1 к. Teams

 

Баскетбол

1 к. Teams

Баскетбол

2 к. Teams

Баскетбол

1 к. Teams

Баскетбол

1 к. Teams

Кулаков Д.В. (футзал)

 

 

 

Футзал

2 к. Teams

 

 

 

Футзал

2 к. Teams

     

Футзал

1 к. Teams

 

 

 

Футзал

1 к. Teams

     

Футзал

2 к. Teams

     

Посипайко А. О. (волейбол)

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Волейбол 2к. Teams

   

 

 

 

 

 

 

Волейбол 2к. Teams

     

Стеценко Д.Ю.

(боротьба)

   

 

 

 

 

Боротьба

2 к. Teams

 

 

 

Боротьба

2 к. Teams

 

Боротьба

1 к. Teams

 

 

Боротьба

2 к. Teams

 

Боротьба

1 к. Teams

 

 

 

       

Садовська І. Ю. (СМГ)

ЛФК

2 к. Teams

 

ЛФК

2 к. Teams

 

ЛФК 2 к. Teams

 

ЛФК 1 к. Teams

ЛФК 1 к. Teams

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Власко С. В. (армспорт)

Армспорт 2 к.

Teams

 

 

 

Армспорт 2 к.

Teams

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


We have 243 guests and no members online