Студентам

fizra1   

      У зв'язку зі вступом в силу 01 вересня 2015 року нового Закону України про вищу освіту № 1556-VII від 01.07.2014 року, а також керуючись чинним Наказом Міністерства освіти України № 4 від 11.01.2006 року "Про організацію фізичного виховання і масового спорту у вищих навчальних закладах ", листом МОН 1 / 9-126 від 13.03.2015 кафедра фізичного виховання і спорту ХНУГХ ім. О. М. Бекетова з 2015-2016 навчального року здійснила перехід на організацію навчально-виховного процеса за формою спортивної спеціалізації, тобто секційної роботою з видів спорту: аеробіка, армспорт, атлетична гімнастика, бадмінтон, баскетбол, вільна боротьба, греко-римська боротьба , волейбол, дзюдо, кікбоксінг, настільний теніс, пауерліфтинг, самбо, футбол, футзал, черлідінг, шахи, шашки.

     Положення про організацію фізичного виховання і спорту в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова розроблено протягом 2014-2015 н. р., і затверджено Вченою Радою Університету 04.06.2015 р.

          Форма організації навчально-виховного процесу зі спортивної спеціалізацією є більш ефективною, ніж академічна форма з наступних причин:

      - студент має право вибрати той чи інший вид рухової активності або вид спорту за бажанням і близькому до своїх індивідуальних особливостей і побажань;

      - навчально-виховний процес носить індивідуальний характер з огляду на те, що викладачі будуть працюють з окремими групами, а не з усім потоком;

      - викладачі кафедри є фахівцями в окремих видах спорту і мають можливість більш якісно передавати свої навички і вміння студентам;

      - кафедра ФВіС має можливість більш якісно проводити відбір серед студентів-спортсменів для формування збірних команд Університету за видами спорту.

       Практичні заняття з фізичного виховання проводяться у спортивних залах спортивного комплексу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, спортивних залах гуртожитків, а також у спортивних спорудах інших установ міста Харкова на договірній основі.

      Для організації практичних занять студентів усіх спеціальностей розподіляють до навчальних відділень кафедри фізичного виховання і спорту: фізичного виховання, фізичної реабілітації, спортивного вдосконалення, і зараховують до відповідних навчальних групи.

      Навчальні відділення з фізичного виховання і спорту та відповідні навчальні групи комплектуються на першому курсі на початку навчального року з урахуванням спортивних інтересів студентів, їхнього стану здоров'я, фізичної та рухової (технічної) підготовленості, спортивної кваліфікації.

      Дані, необхідні для комплектування навчальних відділень з фізичного виховання отримують шляхом анкетування студентів протягом перших двох тижнів (до 15 вересня) поточного навчального року. Кількість, спеціалізацію, наповнення навчальних груп навчальних відділень визначає кафедра фізичного виховання і спорту відповідно до нової навчальної програми з фізичного виховання і наявністю необхідних спортивних споруд для проведення навчальних занять з цими групами.

      Перехід студентів з одного відділення (групи) в інше може здійснюватися виключно після закінчення навчального семестру. Для переходу студент повинен узгодити своє рішення з викладачами, які проводять заняття в секціях, і написати заяву на ім'я завідувача кафедри.


We have 231 guests and no members online