Національна руханка у вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки

3     16 травня 2024 року відбувся захід Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки, що проводився Українською федерацією "Спорт заради розвитку".

В заході взяли участь понад 678 000 учасників та понад 10 000 закладів/педагогів у тому числі й студенти нашого університету та встановили новий рекорд України. Нажаль безпекова ситуація не надала можливості зустрітися очно, але всі могли долучитися до руханки онлайн.

Відео трансляція булася відбуватись на каналі Спорт заради розвитку за покликанням згідно розкладу 16 травня https://www.youtube.com/@alexdrimmer/streams, під час якої в хмарі виконувалися 4 пісні з рухами, а всі учасники повторювали рухи за ведучим.

В результаті участі в Національній руханці у вишиванках «Дякуємо ЗСУ» Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова отримав Подяку та Почесну грамоту від організаторів за активну участь і підтримку ЗСУ.

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Почесна грамота

Подяка