Розклад занять на 2020-2021 навчальний рік

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

на 2020–2021 навчальний рік

День тижня

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Суббота

№ пари

1

2

3

4

1

2

3

4

1

2

3

4

1

2

3

4

1

2

3

4

2

3

Час пари

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

10.15-11.35

12.35-13.55

Викладачі (види спорту)

Бескоровайный Д. О. (армспорт)

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Борисенко Н. В. (аеробіка)

Зала аеробіки

Гурт. № 5

Зала аеробіки

Гурт. № 5

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Гурт. № 5

Зала аеробіки

Гурт. № 5

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Гурт. № 5

Горошко Н.І.

Зала гурт. № 6 (н/теніс)

Зала гурт. № 6

Н/теніс

Зала гурт. № 6

Н/теніс

Мал. зала бадмінтон

Мал. зала бадмінтон

Зала гурт.
№ 6

Н/теніс

Зала гурт.
№ 6

Н/теніс

Зала гурт.
№ 6

Н/теніс

Звягинцева І. М. (пауерліфтинг)

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Клюка А.М. (волейбол)

Мал. / зала (воле воле)

Вел. / зала

Вел. / зала

Мал. / зала (воле воле)

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала (воле воле)

Вел. / зала (футзал)

Вел. / зала (футзал)

Кравчук Є.В. (баскетбол)

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Кулаков Д.В. (футзал)

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Посипайко А. О. (волейбол)

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Стеценко Д.Ю.

(боротьба)

Зала боротьби БМК 108

Зала боротьби БМК 108

Зала боротьби Гурт. № 5

Зала боротьби Гурт. № 5

Зала боротьби БМК 108

Зала боротьби БМК 108

Садовська І. Ю. (СМГ)

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

Зала ЛФК

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

Тюрин О. Ю. (футбол)

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Четчикова О. І (Пілатес)

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки

Зала аеробіки