Розклад занять на 2020-2021 навчальний рік

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

на 2020–2021 навчальний рік

День тижня

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Суббота

№ пари

1

2

3

4

1

2

3

4

1

2

3

4

1

2

3

4

1

2

3

4

2

3

Час пари

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

08.30-09.50

10.15-11.35

12.35-13.55

14.20-15.50

10.15-11.35

12.35-13.55

Викладачі (види спорту)

Бескоровайный Д. О. (армспорт)

 

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

 

 

 

Тр/ зала

 

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

 

 

 

 

 

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

   

Борисенко Н. В. (аеробіка)

 

 

Зала аеробіки

Гурт. № 5

Зала аеробіки

Гурт. № 5

 

 

Зала аеробіки

Зала аеробіки

 

 

Зала аеробіки

Гурт. № 5

Зала аеробіки

Гурт. № 5

 

 

Зала аеробіки

Зала аеробіки

 

 

Зала аеробіки

Гурт. № 5

 

 

Горошко Н.І.

Зала гурт. № 6 (н/теніс)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зала гурт. № 6

Н/теніс

Зала гурт. № 6

Н/теніс

Мал. зала бадмінтон

Мал. зала бадмінтон

Зала гурт.
№ 6

Н/теніс

Зала гурт.
№ 6

Н/теніс

 

 

Зала гурт.
№ 6

Н/теніс

 

 

 

Звягинцева І. М. (пауерліфтинг)

 

 

Тр/ зала

 

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

 

 

 

 

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

Тр/ зала

 

 

 

Тр/ зала

   

Клюка А.М. (волейбол)

Мал. / зала (воле воле)

Вел. / зала

Вел. / зала

Мал. / зала (воле воле)

Мал. / зала

Мал. / зала

 

   

 

 

Мал. / зала (воле воле)

 

 

 

     

Вел. / зала (футзал)

Вел. / зала (футзал)

   

Кравчук Є.В. (баскетбол)

 

 

 

 

 

 

 

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

 

 

 

 

 

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

Мал. / зала

 

Мал. / зала

Мал. / зала

Кулаков Д.В. (футзал)

 

 

 

Вел. / зала

 

 

 

 

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

 

 

 

 

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

   

Посипайко А. О. (волейбол)

Вел. / зала

 

 

 

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

 

 

 

 

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

Вел. / зала

 

 

 

     

Стеценко Д.Ю.

(боротьба)

     

 

Зала боротьби БМК 108

Зала боротьби БМК 108

 

 

 

Зала боротьби Гурт. № 5

Зала боротьби Гурт. № 5

 

Зала боротьби БМК 108

Зала боротьби БМК 108

 

 

 

 

 

     

Садовська І. Ю. (СМГ)

 

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

 

 

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

 

 

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

Зала ЛФК

 

Зала ЛФК

Мал./зала

(бадмінтон)

 

 

 

 

 

 

 

Тюрин О. Ю. (футбол)

 

 

 

Вел. / зала

 

 

 

 

 

 

 

Вел. / зала

 

 

 

 

 

 

 

Вел. / зала

 

 

Четчикова О. І (Пілатес)

 

 

Зала аеробіки

Зала аеробіки

 

Зала аеробіки

Зала аеробіки

 

 

 

Зала аеробіки

Зала аеробіки

 

Зала аеробіки

Зала аеробіки

 

 

 

 

Зала аеробіки