Розподіл студентів 1 курса за спортивними секціями

m230ec54d
Інструкція щодо заповнення листа опитування

Завантажити листа. Заповнити:

1. рік вступу до ВНЗ – 2020 р.
  2. ПІБ
  3. дата народження
  4. номер мобільного телефону (для зворотного зв’язку викладача з Вами)
  5. якщо є спортивний розряд – вказати вид спорту та розряд або гравцем якої команди був (для ігрових видів спорту). Якщо розряду немає – прочерк.

З запропонованих за списком видів спорту (з урахуванням власних можливостей і вподобань) обрати:

А) 1 вид спорту, яким Ви хочете займатися на заняттях з фізичного виховання;

Б) поставити «+» навпроти іншого виду спорту, який вас цікавить, але у випадку, якщо за 1-м обраним видом будуть переповнені групи.

Після заповнення анкети її необхідно передати старості групи, Вам обов’язково необхідно підійти на кафедру фізичного виховання і спорту
(каб. 203, Спорткомплекс ХНУМГ), знайти викладача за обраним видом спорту та обрати зручний для Вас час (за розкладом кафедри) відвідування занять.

За результатами опитування Вас буде зараховано до обраної секції до відповідного викладача. З 21 вересня починаються практичні заняття за розкладом кафедри, на заняттях мати відповідну до виду спорту спортивну форму.

Лист опитування можна подивитись тут.

Змагання з армрестлінгу серед школярів Дергачівського району

10 квітня 2019 року у Дергачівському ліцеї № 3 вперше відбувся чемпіонат з армрестлінгу серед школярів Дергачівського району.
Захід проводився у рамках профорієнтаційної роботи кафедри фізичного виховання і спорту Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. Перед початком змагань з привітальними словами та ознайомленням з напрямами навчання у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова виступив завідувач кафедри Безкоровайний Дмитро Олександрович.
У змаганнях прийняли участь школярі 3 шкіл Дергачівського району, які боролися у двох вагових категоріях серед хлопців: до 70 кг і понад 70 кг і однієї серед дівчат. У результаті запеклої й емоційної боротьби переможці та призери виявили дуже велику зацікавленість до подальших занять армрестлінгом у секції нашого Університету.

Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів

Враховуючи Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України від 09.12.2015 р. № 1045 Кабінету Міністрів України, Наказ міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 р. № 4665, введено в дію рішення Вченої ради університету від 29 червня 2017 року щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. З Порядком проведення можна ознайомитися тут.

Вперше у Харкові відбулися змагання з армрестлінгу серед школярів Слобідського району

IMG 109121 лютого 2019 року у ЗОШ № 151 м. Харкова вперше відбулися змагання з армрестлінгу серед школярів Слобідського району.

Захід проводився у рамках спільної профорієнтаційної роботи кафедр фізичного виховання і спорту й альтернативної електроенергетики та електротехніки Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. Перед початком змагань з привітальними словами та ознайомленням з напрямами навчання у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова виступили доцент кафедри АЕЕ Єгоров Олег Борисович і завідувач кафедри ФВіС Безкоровайний Дмитро Олександрович.

У змаганнях прийняли участь школярі ЗОШ № 94 та 151, які боролися у двох вагових категоріях: до 70 кг і понад
70 кг. У результаті запеклої й емоційної боротьби переможці та призери виявили дуже велику зацікавленість до подальших занять армрестлінгом, а четверо найкращих учасників дали згоду відвідувати секцію армрестлінгу спортивного клубу Університету. Переможців і призерів змагань було нагороджено дипломами та медалями від профкому студентів Університету.

IMG 1060 IMG 1061 IMG 1070IMG 1075 IMG 1085 IMG 1082

Розклад занять на 2017-2018 навчальний рік

Сформовано розклад занять з дисципліни физичне виховання на 2017-2018 навчальний рік.