Змагання з армрестлінгу серед школярів Дергачівського району

10 квітня 2019 року у Дергачівському ліцеї № 3 вперше відбувся чемпіонат з армрестлінгу серед школярів Дергачівського району.
Захід проводився у рамках профорієнтаційної роботи кафедри фізичного виховання і спорту Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. Перед початком змагань з привітальними словами та ознайомленням з напрямами навчання у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова виступив завідувач кафедри Безкоровайний Дмитро Олександрович.
У змаганнях прийняли участь школярі 3 шкіл Дергачівського району, які боролися у двох вагових категоріях серед хлопців: до 70 кг і понад 70 кг і однієї серед дівчат. У результаті запеклої й емоційної боротьби переможці та призери виявили дуже велику зацікавленість до подальших занять армрестлінгом у секції нашого Університету.

Вперше у Харкові відбулися змагання з армрестлінгу серед школярів Слобідського району

IMG 109121 лютого 2019 року у ЗОШ № 151 м. Харкова вперше відбулися змагання з армрестлінгу серед школярів Слобідського району.

Захід проводився у рамках спільної профорієнтаційної роботи кафедр фізичного виховання і спорту й альтернативної електроенергетики та електротехніки Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. Перед початком змагань з привітальними словами та ознайомленням з напрямами навчання у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова виступили доцент кафедри АЕЕ Єгоров Олег Борисович і завідувач кафедри ФВіС Безкоровайний Дмитро Олександрович.

У змаганнях прийняли участь школярі ЗОШ № 94 та 151, які боролися у двох вагових категоріях: до 70 кг і понад
70 кг. У результаті запеклої й емоційної боротьби переможці та призери виявили дуже велику зацікавленість до подальших занять армрестлінгом, а четверо найкращих учасників дали згоду відвідувати секцію армрестлінгу спортивного клубу Університету. Переможців і призерів змагань було нагороджено дипломами та медалями від профкому студентів Університету.

IMG 1060 IMG 1061 IMG 1070IMG 1075 IMG 1085 IMG 1082

Розклад занять на 2017-2018 навчальний рік

Сформовано розклад занять з дисципліни физичне виховання на 2017-2018 навчальний рік.

Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів

Враховуючи Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України від 09.12.2015 р. № 1045 Кабінету Міністрів України, Наказ міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 р. № 4665, введено в дію рішення Вченої ради університету від 29 червня 2017 року щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. З Порядком проведення можна ознайомитися тут.

Семинар с президентом PAL

DSC 0004      16 августа 2016 года в спортивном комплексе Университета прошел семинар с президентом польской федерации армреслинга и профессиональной лиги армрестлинга (PAL США) Игорем Мазуренко.

На встрече присуствовали заведующий кафедрой физического воспитания и спорта Бескоровайный Дмитрий Александрович, ведущие спортсмены Харькова и Украины, такие как Рустам Бабаев, Михаил Рудаков, Денис Гурьев, Ирина Звягинцева и др. Во время семинара обсуждались вопросы связанные с совершенствованием тренировочного процесса по армспорту, намечены планы совместной научно-методической работы, запланированы соавторские публикации, а также проведено первое комлексное тестирование силовых показателей (силы и статической силовой выносливости), которое уже дало почву для первых научных выводов.

D4iJnl4lrGY trlS4eIeX7E