Выпускникам спортивных школ

Список співробітників ХНУМГ імені О.М. Бекетова, відповідальних за працевлаштування, профорієнтаційну роботу

та школи розвитку

Назва факуль-тету

Назва кафедри

ПІБ відповідального за працевлаштування випускників

Телефон

та email

ПІБ відповідального за профорієнтаційну роботу

Телефон

та email

Навчальний предмет

ПІБ відповідального за школу розвитку

Телефон

та email

Містобудівельний

Міського будівництва

Чепурна С.М.

0674919493

23-27

23-33

Черноносова Тетяна Олександрівна

0972219351

     

Технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів

Золотова Н.М.

707-31-10,

0509399676

Атинян Армен Овикович

0939655562

     

Кафедра будівельних конструкцій

Шаповал Олександр Микитович

707-31-07

Папельнух Віктор Миколайович

707-31-07

     

Кафедра механіки ґрунтів, фундаментів і інженерної геології

Найденова В.Є.

707-31-12

23-12

Бронжаєв Михайло Федорович

0973314633

     

Кафедра архітектури будівель і споруд

Попова Ольга Анатоліївна

0634724074

Смирнова Ольга В`ячеславівна

       

Містобудування (АРХе)

Дрьомова Л.В.

707-32-52

24-52

Мартишова Лариса Сергіївна

707-31-27

1. Юний архітектор

 

0509697372

2. Дизайн інтер`єру

Коровкіна Анна Аркадіївна

707-30-04

0639346838

23-48

Геоінформаційних систем, оцінки землі й нерухомого майна

Фьодорова А.Ю.

0938088152

25-28

Творошенко Ірина Сергіївна

0955390023

     

Теплохладопостачання

Ковальов Д.О.

-

Шульга Микола Олександрович

7073119

     

Менеджменту

Менеджменту і маркетингу в міському господарстві

Колєснік Тетяна Миколвївна

0934718304,

707-31-31

23-13

Бондаренко Олексій Вікторович

0989367578

Майстерня управлінця

Волкова Міла В`ячеславівна

0677096397

0631687080

Управління проектами в міському будівництві та господарстві

Соловйова Олена Юріївна

707-31-32

23-32

Богословець Аліна Олександрівна

       

Транспортних систем і логістики

Гуріна Олена Олегівна

707-32-61

Пруненко Дмитро Олександрович

0677311111

     

Прикладної математики і інформаційних технологій

-

23-31

-

Журавок Олексій Геннадійович

0503437095

1.Моделювання в 3Д

Бочаров Борис Петрович

0504001951

24-30 ВЦ

2. ІТ-school

Уфимцева Вікторія Борисівна  

0679994370

Кафедра туризму і готельного господарства

Колесніков О.М.

0689640930

23-56

Колєсніков Олександр Михайлович

0689640930

Юний готел`єр

Андренко Ірина Борисівна

0662000687

Кафедра іноземних мов

-

-

23-24

Міщенко Костянтин Олександрович

0502824489

     

Економіки і підприємства

Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту

Кравцова С.В.

707-31-71

23-71

Левченко Надія Анатоліївна

0936764009                  

Бізнес-розвідник

Коноплина Олена Олександрівна

0503642448

Економіка підприємства, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку

Княжеченко В.В.

0671213231

24-41

Світлична Тетяна Іванівна

0990954243

Молодий економіст

Славута Олена Іванівна  

0509988381

Кафедра економічної теорії

Штефан Світлана Іванівна

707-31-02

23-02

Штефан Світлана Іванівна

0980955451

Юний економіст - винахідник

Єгорова Ольга Юріївна

707-32-50

0665714821

Кафедра правового забезпечення господарської

-

-

22-07

Курмаз Тетяна Анатоліївна

0505174456

     

Електричний транспорт

Кафедра електричного транспорту

Шавкун В.М.

707-30-07

0936856922

22-07

Мінєєва Юлія Віталіївна

0509184530

     

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності

Данова К.В.

Нестеренко С.В.

707-31-28

23-28

Чеботарьова Олександра  В’ячеславівна

0671211980

     

Кафедра історії і культурології

-

23-08

Рябченко Ольга Леонідівна

0955019274

     

Кафедра фізики

-

23-21

Назаренко Євгеній Іванович

707-31-21

     

Кафедра теоретичної і будівельної механіки

-

23-26

2-24

Олексієв Володимир Борисович

0672549905

     

Інженерної екології

Інженерної екології та екологічної безпеки міст

Демиденко Наталія Миколаївна (0,5 ст.)

707-33-64

25-31

25-64

Телюра Наталія Олександрівна

0939689920

Юний еколог

Телюра Наталія Олександрівна

0939689920

Експлуатації газових і теплових систем

Дядечко Т.І.

707-32-65

Міланко Вікторія Анатоліївна

0663439780

     

Вищої математики

-

23-30

Бізюк Валерій Василійович

0503437392

     

Хімії

-

23-66

24-57

Безцінний Олександр Олексійович

0996825779

     

Інженерної і комп’ютерної графіки

-

23-22

Радченко Алла Олександрівна

0676988441

     

Водопостачання, водовідведення і очищення вод

Бєляєва Валентина Михайлівна

707-30-17

23-06

Чуб Ірина Миколаївна

0661702732

     

Теплохладопостачання

Ковальов Дмитро Олександр

 

Шульга Микола Олександрович

       

Електоропостачання і освітлення міст

Електропостачання міст

Гаряжа В.М.

707-31-17

23-17

23-40

24-55

Шимук Дмитро Степанович

0664588129

     

Світлотехніка і джерела світла

Петченко Г.О.

0999417594

23-75

24-42

Петченко Гліб Олександрович

0999417594

Дизайн світла

Говоров Пилип Парамонович

22-25

Король Ольга Вікторівна

0957820483

Кафедра теоретичної та загальної електротехніки

-

-

Саболаєва Наталія Олегівна

0661240728

     

Кафедра   фізичного виховання і спорту

-

24-09

Морозовський Олександр Леонідович

0996214279

     

Філософії і політології

-

23-03

Клименко

Галина Тарасівна

0665064956